HOŞGELDİNİZ PROGRAMI
ORIFLAME’E YENİ KATILAN SATIŞ DANIŞMANLARINA ÖZEL HOŞ GELDİNİZ PROGRAMI
Oriflame Satış Danışmanı olan tüm yeni kayıtların Oriflame Kataloğunu çevresindeki herkese sunarak sipariş vermenin, sipariş toplamanın keyfini çıkarabilmesi ve başlangıç seviyesindeki ek gelir ile hayatında küçük de olsa fark yaratmaya başlayabilmesini amaçlayan bir programdır.
Oriflame Danışmanı olduğunuz ay dahil 3  ay boyunca Oriflame tarafından belirlenen tutarda sipariş verilmesi durumunda her ay Oriflame’in güvenilir ürünlerini çok uygun fiyatlara sahip olma, deneyebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız. Hoşgeldiniz Programının 3 adımına dahil olduğunuzda satış kazancınızla birlikte karlı kazanç elde edeceksiniz.
Hoş Geldiniz Programındaki ürünlerin size ne gibi faydaları olduğunu öğrenmek ister misiniz?
Öncelikle Oriflame ürünlerinin kalitesini kendiniz deneyebilirsiniz. Kendi denediğiniz ve olumlu sonuç aldığınız bir ürünü güvenle ve içtenlikle tavsiye edebilirsiniz. Böylece satış için çok daha kolay ikna edebilirsiniz!
Çevrenizdekilerin de ürünlerinizi denemesini sağlayabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin sayısını artırarak daha fazla kazanç elde edebilirsiniz!
Ayrıca büyük indirimle satın aldığınız ürünlerinizi müşterilerinize satabilir ve hemen kazanmaya başlayabilirsiniz!
Tavsiyemiz Hoş Geldiniz Programı ürünlerini işinize bir yatırım gibi görerek daha fazla kişiye Oriflame’in iş fırsatından ve kaliteli ürünlerinden bahsederken kullanmanızdır.