Kadınların zaten ellerinde bulunan gücü, nihayet ellerinde tutacakları bir döneme giriyoruz. Etrafına mutluluk saçan ve çevresindekileri motive ederek onlara ilham veren, genç ve güçlü kadınların devri başlıyor! “Gücüm elimde” diyen kadınlar neleri doğru yapıyor ve ortak özellikleri nelerdir? Bi’ göz atalım:

Özgün kişiliğini ortaya çıkar.
Tarzından ödün vermeden giyin. Sıra dışı ya da dikkat çekici olmaktan korkma. O özel partiye giderken en sevdiğin spor ayakkabılarını giymek istiyorsan kime neymiş?

Asla pes etme.
Bazen tüm gün bir şey üzerinde çalışırsın, bazen tüm hafta… Bazen de bir bakarsın tüm yılın emeği boşa gitmiş. Önemli değil. Önemli olan gerçekten de elinden geleni yapman. Yorulmadan. Yorulursan da gerekirse yavaşla, yeter ki durma! Yılma, pes etme!

Kusursuz olmaya çalışmayı bırak.
Kabul edelim, kusursuz görünmek bile bizi gerçekten mutlu etmeyecektir. Asıl mutluluğu, mükemmelliği kovalamayı bıraktığımızda yakalarız.

Kendi patronun ol.
Kendinize ait bir hayatınız, zamanınız ve paranız olması sizi özgürleştirir. Hayatta kazanmaya başlamak için ilk önce finansal özgürlüğünüzü kazanın!

Yaşını sev.
Yaşlandıkça gelişiriz. O yüzden aynada gördüğünüz figürü her şeyiyle kabul edin. Unutmayın, sizi siz yapan tüm yaşadıklarınızdan edindiğiniz deneyimlerdir. Vücudunuzu sevin ve her yeni yaşınızı ona yakıştırmanın yolunu bulun.

Kendinle gurur duy.
Vücudunuzun nasıl göründüğüne takılıp kalmak çok kısıtlayıcı bir bakış açısı değil mi? Onun yerine bu bedenle neler yapabileceğinize odaklanmaya ne dersiniz? Potansiyelinize her zaman güvenin. O da sizi şaşırmaya devam edecektir.

Güçlü ol.
Bazen güçlü olabilmek için güçlü olmaya karar vermek yeterlidir. Siz inandıktan sonra o güç zaten gelecektir.

Pozitif kal.
Negatif enerji etrafa hastalık gibi yayılır ve sizi sürekli yorar. Enerjinizi iyi yöne çekip, pozitif kalarak neredeyse her şeyi daha iyi yapabilirsiniz. Pozitif kalarak “gücüm elimde” diyen bir kadın kesinlikle her şeyi başarabilir