Tüm cilt tipleri için uygun olan hiyalüronik asit ile cildinizi neme doyurma vakti! Peki, bu eşsiz içeriği eşsiz kılan ne? Öğrenmeye hazırsanız başlayalım…

IŞILTILI BİR CİLT
Hepimiz ışıl ışıl, nemli ve yumuşacık bir cilde sahip olmak isteriz. Hiyalüronik asit tam da bu isteklerimize cevap verir. Cilt tarafından kolayca emilir ve kendi ağırlığından 1000 kat fazla suyu çekerek kırışıklıkları anında dolgunlaştırır.

İPEKSİ PÜRÜZSÜZLÜK
Hiyalüronik asit, cildinize sadece ışıltı vermez. Çizgileri ve kırışıklıkları etkili bir şekilde yumuşatmaya yardımcı olarak 1. günden itibaren daha pürüzsüz bir cilde* kavuşmanızı sağlar.

CİLDİN KORUYUCUSU
Hiyalüronik asit cilt bariyerinin etkin bir şekilde çalışması için gerekli olan ve cildin üst katmanındaki doğal nemlendirme faktörlerinin bir parçasıdır. Cildin bariyerini güçlendirmeye ve cildin nem seviyesini korumaya yardımcı olarak cildinizi korur.

GÜÇLENDİRİCİ ETKİ
Hiyalüronik asit genellikle serumlarda bulunur fakat hiyalüronik asitin bir cilt bakım rutininin içerisinde yer alması daha etkili sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Ecollagen Wrinkle Power Serum’un içeriğinde de düşük molekül ağırlıklı hiyalüronik asit bulunur ve kırışıklık görünümünü anında %49’a kadar azaltır.**

*Ecollagen Wrinkle Power Gece ve Gündüz Kremi’ni birlikte kullanan 66 panelistin %86’sı aynı fikirde.

**Ecollagen Wrinkle Power Set / Klinik test sonucuna göre