ANA SAYFA   |   ONLİNE KAYIT FORMU   |   BURCUNUZUN PARFÜMÜ   |   NEDEN ORİFLAME   |   Kazançlar   |   Kampanyalar   |   VİDEOLAR   |   Oriflame Hk.
Oriflame Ürünleri
GIDA TAKVİYELERİ(Wellness by Oriflame™)
Cilt Bakımı

ÜYE OLUN KAZANIN

 

ORİFLAME'DE

KAZANÇLAR SINIRSIZ

MİRAS BIRAKABİLİR

KENDİ İŞİNİZİ KURABİLİR

AYLIK GELİR

DOLAR ÖDÜLLERİ

YURT İÇİ YURT DIŞI

SEYAHATLER

 

devamı
 
Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Bir Danışmanın ürünü satın aldıktan sonra 21 günlük bir kredisi bulunmaktadır. Kredi koşulları içinde hareket ederek kolayca müşterilerinizden paranızı toplayabilir ve sonrasında faturanızı ödeyebilirsiniz. Siparişlerinizi nasıl ödeyebileceğiniz konusunda farklı seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.

Fatura - Kargo teslimatınız ile faturanızı birlikte teslim alacaksınız.
Sipariş anında ödeme (Online veya hizmet merkezlerinden) - Kredi kartınızla tek çekim veya taksitle ödeme yapmayı tercih edebilirsiniz.

Banka ödemesi - Anlaşmalı banka gişelerinden, bankaların internet sitelerinden veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz.

Nakit ödeme - Hizmet merkezlerimizden nakit ödeme yapabilirsiniz.

Diğer ödeme seçenekleri - PTT şubelerinden ödeme yapabilirsiniz.

Oriflame Ödeme Kanalları

Oriflame Hizmet Merkezleri

Akbank www.akbank.com.tr

Finansbank A.Ş www.finansbank.com.tr

Fortis www.fortis.com.tr

Türkiye İş Bankası www.isbank.com.tr

ING Bank www.ingbank.com.tr

TEB www.teb.com.tr

PTT

EFT ile ödeme yapmak isteyen danışmanlarımız, açıklama kısmına sadece danışman kodu ve Ad-Soyad, alıcı kısmına ise Oriflame Kozmetik Ltd.Şti. yazmalıdır.

 

İş Bankası ATM’lerinden yapılacak ödeme işlemlerinde banka 3.00 TL komisyon almaktadır.

 

PTT’den yapılan fatura ödemelerinde oluşan işlem başına 2.74 TL tutarındaki komisyon bedeli işlem anında Danışmanlarımız tarafından PTT’ye ödenecektir.

 

Hesaptan otomatik ödeme için ilgili bankada hesabınızın bulunması durumunda Oriflame Danışman kodu belirtilerek talimat verilmelidir.

 

Kredi kartı ile sadece sipariş anında tek çekim veya anlaşmalı kartlara 4 taksitli komisyonsuz ödeme seçeneği bulunmaktadır.

 

Akbank ile kredi kartından otomatik ödeme işlem başına 0.30 TL masraf alınmaktadır.

 

Fortis kredi kartı ile otomatik ödemelerde fatura tutarının % 1’i oranında masraf alınmaktadır.

Telefon bankacılığı, ATM ekranı, Gişe ve EFT yöntemi ile yapılacak ödemelerde ödemesi yapılan Danışman Kodu mutlaka belirtilmelidir.

Sipariş Sırasında;

Internet sitesinden siparişinizin sonuçlanması aşamasında ‘Siparişi Gönder’ yerine ‘Kartla Öde’ düğmesine basıp kart bilgilerini girerek kredi kartı ile (tek çekim veya 4 taksitli)

Hizmet merkezlerinden sipariş sırasında nakit olarak ya da kredi kartı ile (tek çekim veya taksitle) ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş sırasında ödeme tercih edilmemesi durumunda kredili yöntem seçilecek olup fatura vadesi sipariş tarihinden itibaren 21 gündür.

Kredili Ödeme Yöntemleri:

ING şubelerinden ve internet şubesinden danışman kodunuzu kullanarak fatura tutarı kadar, kısmi veya fatura tutarından fazla online ödeme yapabilirsiniz, bu durumda ÖDEMELERİNİZ AYNI ANDA HESABINIZA GEÇECEKTİR: Bu işlem için, masraf alınmamaktadır. ING Bank’a otomatik ödeme talimatı verebilir veya Mecidiyeköy Şubesi’nde (Şube kodu 107) yer alan hesabınıza TR 300009900810371100100004 IBAN numarası ile açıklama bölümüne sadece adına ödeme yapılan danışmanın kodunu ve Ad/Soyadını yazarak EFT yapabilirsiniz. EFT yolu ile yapılan ödemelerde otomatik fatura kapama olmadığından ve kapamalar manüel olarak yapıldığından, danışman kodu Ad-Soyadı bulamama ve hesabın kapatılamama riski bulunmaktadır. Dolayısıyla EFT yöntemini mecbur kalmadıkça, daha sonra sorun yaşanmaması için önermemekteyiz. EFT yerine anlaşmalı bankalardan internet bankacılığı sistemini güvenle kullanabilirsiniz.

 

AKBANT Şubelerinden danışman kodunuzu vererek fatura tutarınız kadar veya kısmi, İnternet şubesinden fatura miktarı kadar, kısmi ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. Akbank’a EFT yapılamamaktadır.

 

TEB Şubelerinden ve internet sitesinden danışman kodunuzu vererek fatura tutarı kadar, kısmi veya fatura tutarından fazla ödeme yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. TEB’e EFT yapılamamaktadır.

 

FORTİS Şubelerinden kısmen veya fatura tutarı kadar ve internet şubesinden fatura tutarı kadar ödeme yapılabilmektedir. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. FORTİS’e EFT yapılamamaktadır.

 

FİNANSBANK internet şubesinden fatura miktarı kadar, kısmi veya fatura tutarından fazla ödeme yapılabilmektedir. Otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Bu işlemler masrafsızdır. FİNANSBANK’a EFT yapılamamaktadır.

 

PTT şubelerinden danışman kodunuzu vererek fatura tutarı kadar ödeme yapabilirsiniz. Bu işlem için, işlem başına 2.74 TL masraf alınır.

 

İş BANKASI internet şubesinden ve ATM (bankamatik) ekranından danışman kodunuz ile fatura tutarınız kadar veya otomatik ödeme talimatı vererek ödeme yapabilirsiniz. İş Bankası Balmumcu şubesi 172909 nolu EFT hesabımız kapandığından EFT ödemeleriniz için ING Bank mecidiyeköy şubesinden yukarıda detayları yer alan hesabımızın kullanılmasını önemle rica ederiz.

 

Diğer Kredi Ödeme Yöntemleri Oriflame Hizmet Merkezlerinde nakit olarak faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Banka ve PTT aracılığı ile yapılan tüm ödemelerde önem arz eden husus borç kapamalarının oriflame hesaplarında en erken ertesi gün gerçekleşmekte olduğudur. (ING Bank şube ve internet şube işlemleri online olarak anında Oriflame hesaplarına geçmektedir.)

Siz değerli danışmanlarımızın yukarıdaki hususlar ışığında hareket etmeniz gereğini hatırlatır; Çalışmalarınızda artan başarılar dileriz.

Saygılarımızla

Oriflame Kozmatik